Projektowanie uśmiechu

Projektowanie uśmiechu

Jeśli chcesz zadbać swój uśmiech, a nie wiesz jak od czego zacząć, to jesteś w dobrym miejscu – skorzystaj z DSD!

Czym jest DSD?

Digital Smile Design – tzw. Cyfrowe projektowanie uśmiechu, to nowoczesna metoda wspomagająca leczenie zębów.

Program ten dokładnie analizuje jakich badań i zabiegów warto się podjąć oraz pomaga w zaplanowaniu symulacji efektu końcowego leczenia zębów.

Cyfrowe projektowanie uśmiechu to doskonały pomysł dla osób, które boją się niepożądanych rezultatów lub zwyczajnie nie wiedzą jakie badania zastosować. A dzięki takiej symulacji mogą bez problemu zobaczyć jakie zabiegi są konieczne, a jakie nie.

Jak wygląda cyfrowe projektowanie uśmiechu?

Cyfrowe projektowanie uśmiechu to świetna opcja dla każdego, kto pragnie idealnego, zdrowego uśmiechu.

Metoda ta jest nieinwazyjna – wykonywane są jedynie zdjęcia twarzy i jamy ustnej. Cała reszta odbywa się w symulatorze komputerowym.

Oprócz opinii programu i lekarza, w projektowaniu bierze udział również pacjent. Ważne jest, by był on na bieżąco z wiedzą o możliwych opcjach wyglądu uśmiechu oraz by mógł wyeliminować niepożądane efekty leczenia. Naszym celem jest zadowolenie pacjenta, więc to on ma ostateczne zdanie w planowaniu uśmiechu.

Wskazania

Jakie są więc wskazania do projektowania uśmiechu? Wymienić można m.in. ubytki zębów, wady zgryzu, przebarwienia, żółte zęby i wiele innych.

Jeśli marzysz o uzębieniu jak ze snów, umów się na do nas na wizytę i razem stworzymy dla Ciebie najpiękniejszy uśmiech!