Nie pobieramy dodatkowych opłat za wizytę

Nie pobieramy dodatkowych opłat za wizytę

W związku z licznymi zapytaniami z Waszej strony odnośnie dodatkowych opłat doliczanych do wizyty za środki ochrony osobistej chcemy Was uspokoić: NIE POBIERAMY DODATKOWYCH OPŁAT do wizyt w czasie zagrożenia epidemiologicznego.

Dbanie o bezpieczeństwo to nasz obowiązek 😷 Wprowadziliśmy liczne procedury, które nam w tym pomagają i nie pobieramy dodatkowych opłat za wizytę.

ochrona w czasie pandemii

W gabinetach Dental Republic® możecie czuć się bezpiecznie!

ŚRODKI OCHRONY OSOBISTEJ

Lekarze oraz asysta stosuje środki ochrony osobistej, m.in. kombinezony, fartuchy jednorazowe, maseczki ffp3, maseczki chirurgiczne, gogle ochronne, przyłbice.

OCZYSZCZACZE POWIETRZA

W gabinetach nieustannie pracują oczyszczacze powietrza wyposażone w filtry HEPA oraz lampy UV-C które oczyszczają powietrze z wirusów i bakterii.

ODKAŻANIE

Po każdym leczeniu odzież ochronna personelu medycznego jest wymieniana na nową i lekarze oraz asysta są odkażani. Gabinety pracują rotacyjnie 👉🏻 gdy w jednym jest przyjmowany pacjent, drugi przechodzi dokładne odkażanie, wietrzenie i naświetlanie dodatkową lampą UV-C

DO TEGO:

◾️ mierzymy temperaturę (pacjentom oraz całemu personelowi medycznemu),
◾️ przeprowadzamy ankiety zdrowotne,
◾️ poczekalnia oraz toaleta są nieczynne, a pacjenci są wpuszczani do gabinetu pojedynczo, poinstruowani, żeby niczego nie dotykać,
◾️ każdy pacjent przechodzi przez matę dezynfekującą i jest odkażany przez personel medyczny.

 

Zadzwoń, jeśli potrzebujesz naszej pomocy: 533 996 439