(Polski) Ambasador Zdrowego Uśmiechu

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Ambasador Zdrowego Uśmiechu

20 marca obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej i z tej okazji zaprosiliśmy do współpracy 15 fantastycznych osób, które na codzień swoją pracą sprawiają, że ludzie się uśmiechają.

Podjęli wyzwanie i zostali naszymi Ambasadorami Zdrowego Uśmiechu.
To osoby, które spotykacie na swojej drodze w różnych okolicznościach. Część z Was korzysta z ich usług, inni znają ich zawodowo, jeszcze inni prywatnie… Możliwe też, że jesteście ich fanami

Teraz mają dla Was coś, co ułatwi Wam podjęcie decyzji o wybraniu się do dentysty.

Każdy z Ambasadorów Zdrowego Uśmiechu został przez nas wyposażony w Vouchery podarunkowe oraz kupony zniżkowe do wykorzystania na profesjonalny zabieg zdrowia jamy ustnej do wykorzystania w gabinetach Dental Republic®. Są one ważne przez cały rok – do 20.03.2020 roku.

Sami Ambasadorzy również odbędą profesjonalną higienizację, tak by móc odpowiedzieć na każde Wasze pytanie związane z zabiegiem.

Na zabieg profesjonalnej higieny jamy ustnej składa się:

  • usuwanie kamienia (skaling),
  • piaskowanie,
  • polerowanie,
  • fluoryzacja.

Higienizację przeprowadza profesjonalna higienistka lub profesjonalny higienista. Zabieg jest bezbolesny, ale dla wrażliwych zapewniamy dodatkowo znieczulenie, całkowicie za darmo.

Odwiedźcie któregokolwiek z naszych Ambasadorów Zdrowego Uśmiechu, odbierzcie zniżkę na profesjonalną higieny jamy ustnej i widzimy się w Dental Republic®!

______________________________________
UWAGA KONKURS!

Każdy, kto wykorzysta Voucher lub kupon zniżkowy od Ambasadora Zdrowego Uśmiechu do 31.05.2019 roku może dodatkowo wziąć udział w konkursie.

Wystarczy podczas wizyty w gabinecie Dental Republic® wypełnić kwestionariusz i wymyślić slogan najlepiej opisujący akcję Ambasador Zdrowego Uśmiechu.

Nagrodą w konkursie jest super extra fantastyczna szczoteczka elektryczna marki Oral-B.

Regulamin wraz ze szczegółami konkursu dostępny w gabinecie oraz TUTAJ.