Ambasador Zdrowego Uśmiechu

Ambasador Zdrowego Uśmiechu

20 marca obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej i z tej okazji zaprosiliśmy do współpracy 15 fantastycznych osób, które na codzień swoją pracą sprawiają, że ludzie się uśmiechają.

Podjęli wyzwanie i zostali naszymi Ambasadorami Zdrowego Uśmiechu.
To osoby, które spotykacie na swojej drodze w różnych okolicznościach. Część z Was korzysta z ich usług, inni znają ich zawodowo, jeszcze inni prywatnie… Możliwe też, że jesteście ich fanami

Teraz mają dla Was coś, co ułatwi Wam podjęcie decyzji o wybraniu się do dentysty.

Każdy z Ambasadorów Zdrowego Uśmiechu został przez nas wyposażony w Vouchery podarunkowe oraz kupony zniżkowe do wykorzystania na profesjonalny zabieg zdrowia jamy ustnej do wykorzystania w gabinetach Dental Republic®. Są one ważne przez cały rok – do 20.03.2020 roku.

Sami Ambasadorzy również odbędą profesjonalną higienizację, tak by móc odpowiedzieć na każde Wasze pytanie związane z zabiegiem.

Na zabieg profesjonalnej higieny jamy ustnej składa się:

  • usuwanie kamienia (skaling),
  • piaskowanie,
  • polerowanie,
  • fluoryzacja.

Higienizację przeprowadza profesjonalna higienistka lub profesjonalny higienista. Zabieg jest bezbolesny, ale dla wrażliwych zapewniamy dodatkowo znieczulenie, całkowicie za darmo.

Odwiedźcie któregokolwiek z naszych Ambasadorów Zdrowego Uśmiechu, odbierzcie zniżkę na profesjonalną higieny jamy ustnej i widzimy się w Dental Republic®!

______________________________________
UWAGA KONKURS!

Każdy, kto wykorzysta Voucher lub kupon zniżkowy od Ambasadora Zdrowego Uśmiechu do 31.05.2019 roku może dodatkowo wziąć udział w konkursie.

Wystarczy podczas wizyty w gabinecie Dental Republic® wypełnić kwestionariusz i wymyślić slogan najlepiej opisujący akcję Ambasador Zdrowego Uśmiechu.

Nagrodą w konkursie jest super extra fantastyczna szczoteczka elektryczna marki Oral-B.

Regulamin wraz ze szczegółami konkursu dostępny w gabinecie oraz TUTAJ.